Наша галерея

Велика банкетна зала

Коли душа бажає свята, да такого, щоб всі-всі були поруч…А де всіх гостей розмістити? — Святкуйте гучно, в ресторані «Слава» місць вистачить на всіх!
Велика банкетна зала вмістить 200 ваших гостей, кухарі смачно нагодують, а персонал ввічливо та гарно все подасть
до вашого столу!

Подвір`я

На території ресторану є внутрішнє закрите подвір`я. Це затишне місце де можна подихати свіжим повітрям та відпочити на зручних лавочках під час святкування в ресторані. До речі, на території виходять гарні світлини
завдяки стильному ландшафтному дизайну.

Банкетна зала

Для душевних банкетів до 80 чоловік в ресторані «Слава» є окрема зала.
Затишний інтер`єр та смачна їжа залишать тільки гарні спогади від святкування.

VIP-кімната

Гарно провести вечір в тісному колі найближчих друзів. В ресторанному комплексі «Слава» є VIP кімнати. Комфортний та вишуканий інтер’єр , ненав’язливе обслуговування зроблять ваш вечір по-справжньому особливим.

Малі банкетні зали

У ресторанному комплексі «Слава» є два окремих зала кожен на 15 чоловік. Та один зал на 25 чоловік. Затишна атмосфера для компаній.


Страви:

В ресторані «Слава» ви можете скуштувати: легкі холодні закуски, смачні салати, вишукані гарячі страви з м`яса та риби. Великі мангали дозволяють одночасно подавати страви з вогню всім вашим гостям. Завжди свіжі продукти в поєднанні зі справжніми українськими рецептами — роблять наші страви по-справжньому особливими… Завітайте та переконайтесь самі!